Kladenské divadélko

V areálu kladenského divadélka je možnost využití a pronájmu velkého společenského sálu, nebo klasického divadelního sálu.

Společenský sál je s kapacitou až 300 míst dle volby způsobu stolové úpravy a formátu připravované akce. Sál má v patře vlastní galerii a balkon. Každé podlaží je vybaveno vlastním barem a toalety. K dispozici je také zázemí, sklady, šatna a šatna veřejnosti.

Společenský sál byl v létě 2017 rekonstruován a taneční parket rozšířen z 89 m2 na plochu 148 m2. V roce 2018 proběhla kompletní rekonstrukce toalet.

Divadelní sál je s kapacitou až 136 míst v hledišti. K dispozici je také zázemí, šatna herců a šatna veřejnosti, toalety a samozřejmě kabina s obsluhou zvuku a světel. V roce 2018 proběhla kompletní rekonstrukce toalet a rozsáhlá rekonstrukce zázení účinkujících a nájemců předmětných prostor.

Cena

Hrubá cena pronájmu: 4.000,- Kč první hodina, 2.000,- Kč každá další hodina + doplňkové služby (audio technika, video technika, osvětlovací technika, technická obsluha, stavebnice podia) + 21% DPH.

Ukázka