Restaurant

Vlastní interiér rodinného restaurantu působí velmi uklidňujícím dojmem a jistě potěší každého milovníka zajímavých věcí, jimiž je restaurant příjemně zabydlen. Prostor restaurantu poskytuje 80 míst a je členěn do tří místností a baru s různě uspořádanými stoly. Díky tomu je možné pořádat zde soukromé či firemní akce, různé oslavy, jednání, semináře, rauty nebo svatební hostiny tak, aby jejich účastníci nebyli rušeni ostatními hosty.

Prostory rastaurantu jsou po téměř kompletní rekonstrukci v roce 2015.

Zahradní bar restaurantu, je často srovnáván s příjemnou oázou klidu, kouskem přírody ve středu města. Před hlukem okolního městského provozu je chráněn vysokou zdí. Tady je možné každý pátek a sobotu kromě dobrého jídla, připravovaného na zahradním grilu a dobrého pití, konzumovat také dobrou zábavu v podobě hudebních či divadelních vystoupení a na parketu můžete předvádět své vlastní taneční kreace, zatímco si vaše děti budou hrát v dětském koutku.

Mezi hosty proudí z kuchyně lahůdky staročeské kuchyně, připravované ze vždy čerstvých surovin získávaných od místních dodavatelů, které doplňuje výběr těstovinových a zeleninových salátů a příloh.

Otevírací doba

Vámi vybraná jídla Vám připravíme do 22 hod.

Ve všední dny Vám do 14.00 hod nabízíme polední menu.

V restauraci je také možnost připojení k wi-fi.

Rezervace

Rezervace a informace: neváhejte nás nejlépe telefonicky kontaktovat.