NOVĚ ZALISTOVÁNO – KLEINER SILVER PLUM 43%

KLEINER SILVER PLUM

Jedná se o unikátní starou odrůdu švestky, která roste volně jako keř pouze v regionu střední Moravy, na okraji polních cest nebo rybníků. Její neopakovatelná nasládlá chuť s lehkým nádechem mandlí je typická. Díky extrémní náročnosti trvá ruční sklizeň 4 – 6 týdnů při dosažení max. vyzrálosti ovoce. Následuje 1.365 dní od sklizně do plné krásy.

Být výjimečný a jedinečný – to je to, co SILVER PLUM přesně vystihuje. Stáčeno je pouze 1.500 lahví ročně s vůní čistého ovoce a nádechem švestek.

V našem restaurantu můžete ochutnat rok destilace 2014 s obj. alk. 43%.

Každý krok při vytváření SILVER PLUM od ruční sklizně až po výsledný produkt zajišťuje, že kvůli svým přirozeným vlastnostem je zachycen konečný (duch) panenské přírody. Nenápadně, ale dobře diferencovaná jemná souhra s jazykem a nosem je přesně to, co si budete pamatovat. Použita je nejkvalitnější jedno odrůdová surovina z přírody. SILVER PLUM je fermentována a destilována bez pecek za použití trojstupňové destilace, kdy destilační zařízení bylo upraveno dle dlouholetých zkušeností destilérky Kleiner.

Datum

18. 04. 2022 - 22. 05. 2022
Expired!

Čas

8:00 - 18:00